Kaltinimai įmonės Mikrodelta vadovui Svajūnui Venskaičiui

2019-11-19

Kompiuterių specialistas kuris pagamino šitą puslapį ir per kurį sudėti priversti surašyti įrašai nenorėjo nesutiko kad puslapyje būtų paviešinta jo vardas pavardė įmonė kurios savininkas yra, jeigu aš neklystu – prieš kiek laiko ankstesniame priverstame įraše man parašius jo vardą pavardę įmonę tai buvo panaikinta, ištrinta be mano sutikimo, rašo ekstrasensė.

Nesu tikra, ar dabar vėl taip nebus padaryta – šitas asmuo turi nepakeistus prisijungimo prie mano puslapio duomenis, pats jį pagamino, ir man pakeitus prisijungimo duomenis galėtų prisijungti.

Dabar pati pakeisti prisijungimo duomenų negaliu.

Esamus ar pakeistus prisijungimo duomenis šitas asmuo manau galėtų gauti pats kaip ekstrasensas, iš nusikaltimą vykdančios ekstrasensų grupės, arba atblokuoti naujus duomenis kaip kompiuterių specialistas, nes puslapio vidinė sistema be jokios apsaugos, rašo ekstrasensė.

Esu priversta – nepakeliamo veikimo ekstrasensais ir bioenergetikais, kankinimo fiziniu skausmu paromis, grasinimų, nepakeliamo psichologinio dorojimo ir kankinimo, daugybės būdų per ekstrasensus ir bioenergetikus – parašyti dar vieną įrašą nenutraukus ekstrasensų ir bioenergetikų veikimo, savo dabartinėje situacijoje, neturėdama jokios apsaugos, jokių lėšų būtiniausiam pragyvenimui, advokato, negalėdama valdyti ir koreguoti būtiname savo kalbos, rašo ekstrasensė.

Kaltinu kompiuterių remonto paslaugas Kaune teikiančios įmonės Mikrodelta (jeigu neklystu dėl adreso Kęstučio g. 71) vadovą Svajūną Venskaitį asmeniškai susijus su nusikaltimą man vykdančia prekiautojų žmogumi grupe, rašo ekstrasensė.

Yra grupė žmonių – ekstrasensų ir bioenergetikų – kurie visą parą prisijungę prie mano sąmonės, galvos, viso kūno, organų, rašo ekstrasensė. Man bet kurią sekundę gali atjungti sąmonę arba yra veikiama daliniu sąmonės atjungimu, labai sunkiai veikia galvą, suvokimą, regą, kalbėjimą, visus kūno organus, funkcijas, bet kurią minutę gali nužudyti veikdami galvą ar bet kurį kūno organą, vietą, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų nuolatinis veikimas be sekundės pertraukos nuo tada kai jie ėmė mane veikti girdimai yra labai labai sunkus, labai labai nenormalus, išsigimėliškas – tai yra labai labai sunkus kankinimas, susidorojimas su žmogumi – mergina moterimi – kaip asmeniu, profanacija, labai labai didelis kenkinimas, sekimas, valdymas, žmogaus naudojimas, pasinaudojimas saviems tikslams, prekyba žmogumi, rašo ekstrasensė.

Neturiu laiko ir jėgų surašyti grasinimų kuriuos kasdieną girdžiu daug kartų per dieną, ištisai, kas kiek minučių, rečiau, rašo ekstrasensė.

Reikalinga surašyti kelias dešimtis sunkių grasinimų, rašo ekstrasensė.

Kas kiek minučių ar labiau kas valandos – kiekvieną dieną – grasinama nužudyti – nušauti, durti į kairį ar dešinį šoną toje vietoje esantį organą, suknežinti galvą trenkiant sunkiu gelžgaliu, rašo ekstrasensė.

Grasinama, kad man bus atjungta sąmonė, pabusiu kitoje vietoje pas nepažįstamus žmones pakeistu veidu, o mano vietoje gyvens kita moteris, grasinama prievartiniais lytiniais santykiais tokiu atveju, grasinama mane perkeisti į kitą asmenį, kaip pavyzdys, kad kaip rašoma situacijoje, galbūt atsidūrusi kitoje šalyje, mane vienai prekiautojų žmogumi grupei perdavus kitai prekiautojų žmogumi grupei būsiu perdaryta į Žanetą Birbilienę išore, būsiu jos kūnas, rašo ekstrasensė.

Grasinta prievartiniu pastojimu, rašo ekstrasensė.

Ištisai kasdieną grasinama užpuolimu, išprievartavimu, labai sunkiu lytinių organų ir kitų organų sužalojimu metaline daržovių tarka, peiliuku, peiliu, žirklėmis, kt.

Grasinta nupjauti klitorį, sužaloti šlaplę, makštį, rašo ekstrasensė.

Kiekvieną dieną, daug kartų per dieną, ištisai, kas kiek minučių, yra grasinama atleidimu, rašo ekstrasensė.

Grasinama suluošinti kojas, kad negalėsiu vaikščioti, rašo ekstrasensė.

Grasinta grasinama, kad jeigu nesitaikysiu su nusikaltimo vykdytojais arba nesutiksiu turėti santykių su jų nurodomu vyru mane nužudys – nušaus – arba būsiu užpulta, išprievartauta, sužalota kaip rašoma, rašo ekstrasensė.

Grasinant minimos prieverstuose įrašuose minėtų asmenų vardai pavardės, kaip vyras nurodomas dieną Charlie picerijoje kurioje dirbau apie penkis metus dirbęs picų zonoje Jonas ar Tomas, barmenas Jonas, Vygintas Ankudavičius, kiti kurie neįvardijami vardais pavardėmis, rašo ekstrasensė.

Nežinau keli mėnesiai, kasdieną, kiekvieną darbo dieną, nuo 9 ryto iki 21 vakaro esu veikiama beveik vien vyriškos lyties ekstrasensų, visu kitu metu, ar dieną ar naktį, abiejų lyčių ekstrasensų, rašo ekstrasensė.

Veikimas labai labai sunkus, kaip visada labai labai nenormalus, kankinama per ekstrasensus ir per bioenergetikus, kasdieną ištisai esu profanuojama, bet kurioje kitoje gyvenime vietoje yra lygiai taip pat, rašo ekstrasensė.

Turint sąlygas iš karto būtų pateikti kaltinimai dėl galimo nužudymo, prisijungusios ekstrasensų ir bioenergetikų grupės, labai labai sunkaus neteisėto nusikalstamo veikimo, labai labai sunkaus kankinimo, manęs naudojimo, manęs profanacijos, prekybos mano kūnu, organais, manęs pardavimo, manęs pardavinėjimo, labai daug kitų kaltinimų, rašo ekstrasensė.

Šiandien dienai pateikčiau kaltinimus savadavimu, bandymu priversti ateiti pas savadautoją, tapti prostitute, parsiduoti vienam ar keletui asmenų neva tampant gyvenimo drauge ar žmona vyro kuris man vykdė nusikaltimą, ar parsidavinėti savadautojo klientams, šimtams klientų, rašo ekstrasensė.

Ištisai galbūt minimas galimas įdarbinimas pas nusikaltimą vykdantį asmenį arba tiesiog kankinama, sunkiai veikiama, iki kol bus nusikaltimą vykdančių nuspręsta jų būdais paviešinti apie šitą situaciją kaip jiems reikalinga, rašo ekstrasensė.

Grįžtant prie iki šiol man priverstų įrašų sudėjimo ir paviešinimo į puslapį paslaugą teikusio įmonės Mikrodelta vadovo Svajūno Venskaičio, esu verčiama įrodinėti kaltinimų šitam asmeniui realumą, rašo ekstrasensė.

Verčiama parašyti – jeigu tai nebuvo rašyta – kad gal prie keletą mėnėsių internete radau išardytą savo puslapį, lyg buvusio puslapio po jo netvarkingo – iki galo nepadaryto – panaikinimo kopiją, bet ne visiškai, labiau sugadintą ir perdarytą puslapį su tai padariusio žmogaus asmeninėmis mintimis, rašo ekstrasensė.

Įdedu citatas, ką tada radau, rašo ekstrasensė.

absoliuta-andzelika-lukaite-reikalinga-pagalba

Menu

  • Pradžia
  • #189 (be pavadinimo)
  • priedas
  • Puslapio pavyzdys

Ieškoti: 

Puslapio pavyzdys

Tai yra puslapio pavyzdys. Puslapis šiek tiek skiriasi nuo įrašo, nes išlieka vienoje vietoje ir daugelyje temų rodomas meniu juostoje. Dažniausiai pirmasis sukurtas puslapis yra „Apie“, kuriame tinklalapis pristatomas lankytojams. Šis puslapis gali atrodyti taip:

Sveiki! Dienomis aš dirbu kurjeriu, vakarais bandau tapti aktoriumi, taip pat kuriu šį tinklalapį. Gyvenu Vilniuje, turiu nuostabų šunį, vardu Reksas, ir mėgstu gerti sultis (bei pakliūti į lietų).

…arba taip:

UAB „Lazerių įmonė“ buvo įkurta 1971-iais metais ir nuo to laiko gamina įvairaus tipo lazerius. „Lazerių įmonė“ yra įsikūrusi Kaune, joje dirba apie 2000 fizikos specialistų, kurie kasdien kurie nuostabius produktus, palengvinančius mūsų visų gyvenimą.

Kadangi esate naujas(-a) WordPress vartotojas(-a), apsilankykite savo Skydelyje, ištrinkite šį puslapį ir susikurkite naujų su savo turiniu. Mėgaukitės!

Svajūnas Venskaitis man atrašė, kad pats tai padarė, po to mano puslapį vėl atstatė, bet iki dabar puslapiu negaliu naudotis – jo iš mano kompiuterio neatidaro, atidaroma tik įžanga, pirmos pastraipos, neįmanoma peržiūrėti visos sudėtos medžiagos, rašo ekstrasensė.

Kompiuteris pirktas iš Svajūno Venskaičio, rašo ekstrasensė. Šitas asmuo aiškino, kad mano kompiuteris per silpnas tokiam medžiagos kiekiui, kad reikalinga puslapį pertvarkyti, perdaryti, suspausti, sugrūsti, sumažinti jame esančios medžiagos kiekį, rašo ekstrasensė.

Apie tai nesuprantu, serveris ir domenas išpirktas iš įmonės serveris.lt , kurios vadovas yra Gytis Volungevičius, rašo ekstrasensė. Po keleto mėnesių reikėtų apmokėti – pratęsti – šitas paslaugas, rašo ekstrasensė.

Gytis Volungevičius apie mano puslapį – kodėl man juo neleidžia normaliai naudotis – atsakė tą patį ką Svajūnas Venskaitis, rašo ekstrasensė.

Įtarimai, kaltinimai ir pačiam Gyčiui Volungevičiui, rašo ekstrasensė.

Po surašytų kaltinimų abiems asmenims – mano situacijoje – puslapis gali būti visiškai užblokuotas, uždarytas, ištrintas, galiu nebegalėti prasitęsti serverio ir domeno paslaugos – mano situacijoje susitvarkyti šito pati, pakeisti įmonės tam aš pati negaliu, rašo ekstrasensė.

Grasinta, kad po kaltinimų šiems asmenims sulauksiu teroro iš policijos, rašo ekstrasensė.

Neturiu jėgų – ekstrasensų sakoma, kad grupė žmonių manimi prekiauja energijai kitiems pasiturintiems asmenims, musulmonams, rašo ekstrasensė.

Neturiu jėgų vienam puslapiui surašyti – man reikia prigulti, aš nebegaliu susikoncentruoti, rami, normalioje savijautoje parašyti daugiau nei eilutė, dvi, veikiamas kūnas, savijauta, negaliu rašyti rišliau, tai nebeįmanoma, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų žodžiais, sergu šiknos vėžiu, kurį padarė kabalistės, juodają magiją išmanantys žmonės ar tiesiog didelis skaičius bioenergetikų, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų teigimu, mano jėgas – savijautą – sveikatą išsipirkę krepšininkai – minėtas Šarūnas Jasikevičius, rašo ekstrasensė. Sakyta, kad kai mane atjungs nuo ekstrasensų ir bioenergetikų šie žmonės nebegalės žaisti, sveikai jaustis, ims jaustis labai prastai, nes aš esu jų donorė, rašo ekstrasensė.

Kaltinimai mano mama laikytai Dijanai Lukienei, rašo ekstrasensė. Kaltinimai nuo gimimo dalyvavus  iš manęs padaryto prekybos žmogumi – manęs naudojimo  verslo, rašo ekstrasensė. Kaltinimai šiandien dalyvaujant tame iki nesuvokiamo protu laipsnio, rašo ekstrasensė. Kaltinimai šaltakraujiškai visiškai ir neverčiamai, savo noru, dalyvaujant ir dengiant siaubingą manęs veikimą, manęs kankinimą, prekybą maninimi, prekybą organais, kūnu, savadavimą, rašo ekstrasensė. Mano mama laikyta ištisai lankosi pas įvairius gydytojus nors teigiu kad pas ją nėra jokių ligų – man panašu kad mane labai sunkiai veikiant, labai sunkiai kankinant ar mano patiriamų grasinimų įgyvendinimo atveju ji ketintų nuo galimų kaltinimų gintis neva labai silpna bloga sveikata, rašo ekstrasensė. Mes gyvename žemiau skurdo ribos, neturime būtiniausių pragyvenimui lėšų, ji priversta dirbti žeminantį ir labai sunkų fiziškai, šlykštų, valytojos darbą, žinoma, labai per mažai miega, nors tame galėtų save pati prisižiūrėti labiau, skirti tam daugiau laiko, bet daugiau jai nieko nėra – ji yra sveika 1953 lapkritį gimusi moteris, rašo ekstrasensė. Kaltinimai mano mama laikytai bendrininkaujant bet kuriam nusikaltimui mano atveju, kaltinimai bendrininkaujant galimam nužudymui arba perdavimui kitai prekiautojų žmogumi grupei minėtais būdais ar panašiais, rašo ekstrasensė.

Aš negaliu palikti darbo, esu priklausoma nuo darbo, o mano mama laikyta regis gauna pensiją ir 200 eurų valytojos atlyginimą – prieš kiek laiko jos pasakyta, kad nebegali daugiau dirbti – tai reiškia esu visiškai priklausoma nuo savo darbo, rašo ekstrasensė. Prieš kelias dienas mama laikyta po nedarbo dėl sveikatos į darbą grįžo, bet sako, kad labai blogai jaučiasi ir nežino ar galės dirbti, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų sakyta, kad kai man kas nors nutiks mano mama laikyta patirs bioenergetikų sukeltą insultą – jį sukels – jų sutarimu – grupė nusikaltimą vykdančių, kuriai mano mama laikyta bendrininkauja, rašo ekstrasensė.

Įtarimai, jog mano mama laikyta turi kitą šeimą, vyrą, vaikų, pasiturintį gyvenimą, kaip rašyta, gyvenime keitėsi su į ją panašiomis moterimis, kurių neskyriau, laikiau mama laikyta, nes buvo veikiama sąmonė, kad nesuvokčiau, rega, kad neskirčiau, nematyčiau, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų teigimu, bus viešinama, kad žmogus veikiamas specialistų gali pavirsti į bet kurį kitą asmenį savo išore, tapti vadinamu jo kūnu, o veikiamas grupės asmenų ekstrasensų būti nuo jo nesiskiriantis ar panašus ir iš savęs, rašo ekstrasensė. Teigiama, taip padaroma per kelias valandas ar kelias dienas, rašo ekstrasensė. Esą galima pakeisti rasę, akių, veido dydį, kūno sudėjimą, rašo ekstrasensė.

Sakyta, teigta, kad mano mama laikytos turi gyvenimą viena tarpe labai turtingų ar pasiturinčių Lietuvos rusų, kita atsiverčia esą į tamsių juodų bruožų moterį gyvenančią su musulmonu, dar kita ją dorojusių ekstrasensų esą buvo priversta išvažiuoti į Ameriką ir gyvena su manimi prekiaujančiu vyru, o aš patapau jai verslu, kitos esą taip pat turi vyrus, vaikus, su kuriais dalyvauja vykdo tame tą kas man daroma, kai kurios nėra išore mano mama laikytos išvaizda, priešingai, esą nepažinčiau, atrodo kaip visiškai kiti žmonės, bet pareitų persikeitusios išvaizdą ir mano akys sąmonė būtų veikiamos bioenergetikų, kad nematyčiau ir neskirčiau, rašo ekstrasė.

Neturiu jėgų, sąlygų, laiko, rašo ekstrasensė.

Esu kankinama per maistą – badu, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų grasinta kažkokio konkretaus žmogaus regis vyro vardu – grasinta, sakyta, kad aš neturėsiu lėšų maistui kol jis bus gyvas, nes jis taip nori, kol jis nemirs, rašo ekstrasensė. Sakoma, kad lėšas maistui turėčiau užsidirbti dirbdama apsimokiusi dirbti prostitute, pardavinėjant mano kūną, rašo ekstrasensė.

Grasinta, grasinama, sakoma, kad niekada negalėsiu savimi pasirūpinti, atsistatyti – gydytis, savęs tvarkytis visame kame būtina patyrus tokį nusikaltimą, gebėti darbo ir būti jame tvirta kam reikalingi specialistai ir žmogaus teisės bei galimybės kurioms būtina teismas ir advokatūra, turėti apsaugos, gydytojų psichiatrų, specialistų kalbai ir darbui, savęs atsistatymui ir susitvarkymui tame, niekada niekur nebūsiu tinkamai aptarnaujama ir negausiu kokybiškų paslaugų, negalėsiu pasveikti ir savęs susitvarkyti, būsiu nevykusi, visapusiškai nesveika, nešvari, nes veiks bioenergetikais ir neleis susitvarkyti pas būtinus specialistus, būsiu neapsirengusi būtiniausio, atrodysiu netinkamai ir negalėsiu to susitvarkyti tinkamai, būsiu nepavalgiusi, be jokių teisių ir teisių kitam atsakyti, neturėsiu gyvenimo, greta ištisai grasinama nušauti arba kitaip mirtinai arba arti to sužaloti, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų sakyta, kad dirbu už kitą žmogų, kad yra apkeisti batai, kad tie su kuriais esu apkeista dar turi kelis metus gyventi, taip sakoma mane dorojant, pjaunant, tąškant – prieš kiek laiko telefone radau du praleistus skambučius – ekstrasensams tąškant, verčiant ir pasakius kad galėjo paskambinti likęs gyvas laikytas tėvu Adolfas Lukas perskambinau po darbo – laisvą – kitą dieną, rašo ekstrasensė. Atsiliepusi moteris pasakė, kad man neskambino, nors mano telefone buvo du įeinantys skambučiai, jos pasakyta, kad paskambinau esą į Muitinės terminalą, telefono numeris 868773614, jeigu gerai nurašiau, rašo ekstrasensė.

Neturiu jėgų ir negaliu savo situacijoje surašyti asmenų kurie minimi tarpe grasinimų, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų grasinta, kad neišviešinta ir priversta taip surašyti mano situacija naudosis daug žmonių – pasiviešinimui – viešindamiesi kaip neva turintys situaciją su juos veikiančiais ekstrasensais, rašo ekstrasensė. Tame minimas Sveikatos ministras Aurelijus Veryga, per žinias rodytas regis Seimo narys neva sergantis vėžiu, neįsidėmėjau vardo pavardės, rašo ekstrasensė. Grasinta jog mano situacija naudosis Greta Thunberg, rašo ekstrasensė.

Grasinant ištisai minimas Audrius Matonis, man staiga iš atminties dingsta visų kitų kurių vardu grasino vardai pavardės, rašo ekstrasensė.

Minėtas Benas Gudelis, klanas, Rasa Juknevičienė ar į ją panaši tamsių bruožų kitatautės bruožų moteris, minima Dalia Grybauskaitė, Gerda Red, Darius Mockus, Antanas Bosas ir pirmoji jo žmona, ekstrasensų teigta, kad pirmoji Antano Boso žmona yra buvusi mano mama laikyta, minimas Vitas Tomkus, Gedvydas Vainauskas, minėta Laima Lavastė, Monika Garbačiauskaitė, Audrius Siaurusevičius, Vytautė Šmaižytė, Domantas Mikučionis, Tomas Balžekas, Asta  Bliūdžiūtė, kuri ekstrasensų teigta irgi yra parėjusi į namus kaip mano mama laikyta, Gintarė Dailydytė, restoranas Bajorų kiemas, ekstrasensų grupės vadovė Klara siejama su Bajorų kiemu, Charlie vienas vadovų Marius Baginskas, kiti Charlie vadovai kaip Ramunė Mačiukūnienė apie kurią taip pat teigta esą mano vaikystėje ji ar ne 5 metus buvusi dirbusi mano mama laikyta, tas pats sakyta apie Mariaus Baginsko žmoną, daug minėtas Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, jo ir savivaldybės darbuotojos, ekstrasensė Liudmila Litvinienė, Leopoldas Malinauskas, mokyklos kurią baigiau anglų kalbos mokytojos Sobolienės sūnus, direktorius, matematikos mokytoja ir auklėtoja Budukevičienė ir istorijos mokytoja ir auklėtoja Kavaliauskienė, apie abi jas sakyta tas pats kas apie Antano Boso pirmąją žmoną, Ramunę Mačiukūnienę ir Mariaus Baginsko žmoną, rašo ekstrasensė. Minimas Santakos policijos komisariatas. Bosisas Dekanidzė, Vilniaus brigada, rašo ekstrasensė. Odeta Popovienė, greta jos dirbusi administratore kitoje pamainoje Vitalija, rašo ekstrasensė. Ala Prokofjevaitė, rašo ekstrasensė. Minėti vokiečiai, minimi musulmonai, karaimai, totoriai, rašo ekstrasensė. Grasinama ir kaip vykdantysis minimas Arūnas Valinskas, sakyta, kad aš patiriu ką turėtų patirti Inga Valinskienė, rašo ekstrasensė. Ištisai minima Charlie vadovė Rasa Černiauskienė, ji siejama su Arūnu Valinsku, rašo ekstrasensė. Minimas Algis Ramauskas, rašo ekstrasensė. Vygintas Ankudavičius ir jo mama ar į ją panaši moteris – teigiama ją buvus namuose kaip mano mama laikytą ar kad aš esu kankinama už juos ar jiems tą vykdant, rašo ekstrasensė. Minėtas Vytenis Jarmolaitis, Karolina Šlinkšytė, Alina ir Marija Duobaitės, Evaldas Masionis, Živilė Vilčiauskaitė, rašo ekstrasensė. Minimas Kauno pedofilijos bylos kaltinamasis Aidas – teigta, kad aš suporuota su šiuo asmeniu, rašo ekstrasensė. Minimas Kauno prokuroras Darius Valkavičius kaip vykdantis nusikaltimą, generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, rašo ekstrasensė. Minimas politikas Vytautas Landsbergis ir jo šeima, anūkas politikoje, marti, sūnus, siejant su tuo ar aukštu kunigu, ekstrasensų man pastebėta pasižiūrėti per LRT mišias per šių metų Kalėdas ar Naujuosius, rašo ekstrasensė. Kaip vykdantis minėtas aukščiausias ar aukštas kunigas kurio grupė esą gyvenanti iš to kas man daroma metų metus ir ką galėtų man padaryti, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų man grasinta, jog buvau klonuojama iš manęs paėmus kraują ir kad iš to auga žmonės, į kuriuos sudėtos šitų žmonių grupės turi sėkmingą pelningą verslą, rašo ekstrasensė. Jeigu tai tiesa, tai padaryta be mano sutikimo ir žinios kuris niekada jokiomis sąlygomis nebūtų duotas – reikalauju padarytus iš mano medžiagų žmones sunaikinti realia humaniška mirtimi jiems atjungiant smegenis ir organus bei jų kūnus po to kremuojant, rašo ekstrasensė. Minėta Jurgita Bulašaitė, rašo ekstrasensė. Lietuvos žydų bendruomenė, Faina Kukliansky, rašo ekstrasensė. Viktorija Stonkutė ir jos buvęs draugas Martynas Morkūnas, greta jų dirbusi vyr.padavėja ar administratore Vaida Visockytė, padavėja Neringa išėjusi į London Grill, rašo ekstrasensė, kiti, rašo ekstrasensė. Sel prodiuseris Martynas Tyla, rašo ekstrasensė. Gauja, agurkiniai ar kita, rašo ekstrasensė. Minimi kitų šalių Prezidentai kurie jau buvo minėti, rašo ekstrasensė. Minima kaip labai susijusi Birutė Galvelienė, minėta Nijolė Veličkienė, rašo ekstrasensė. Restoranas Sadutė, rašo ekstrasensė. Dažnai minima Žaneta Birbilienė ir jos vyras Birbilas, rašo ekstrasensė. Minima Kristina Mikšytė, Charlio virtuvės darbuotoja panaši į Lidiją Staub Morozovą iš Baltarusijos ar Ukrainos, ekstrasensų teigimu, šita moteris yra buvusi namuose kaip mano mama laiktyta, rašo ekstrasensė. Minima Michailas ir Raisa Gorbačiovai, rašo ekstrasensė. Nikita Michalkovas, rašo ekstrasensė. Marius Liaukevičius ir jo tėvas, Edvinas Glebus, rašo ekstrasensė. Grasinta, kad manimi naudosis žydų bendruomenė – savo tikslams, savęs viešinimuisi, rašo ekstrasensė. Minima Ana Frank, rašo ekstrasensė. Grasinta viešai tai paminėti kaip du galbūt greta statytinus lygintinus atvejus, rašo ekstrasensė. Tai yra ir būtų atskira byla už pasinaudojimą reklamai viešumui be mano sutikimo, rašo ekstrasensė. Grasinta, kad būsiu nužudyta ir Kauno mieste man bus pastatytas Tadžmahalas – vis turėdama advokatą surašyčiau dokumentus kategoriškai draudžiančius mano mirties atveju tokius ir panašius kitus bet kokius įamžinimo neva pagerbimo dalykus, rašo ekstrasensė. Minima sporto naujienų portalo Top Sport vadovai, savininkai, su kuriais daug metų atgal yra buvęs susitikimas dėl darbo portale, vienas ar abu jų musulmonai, rašo ekstrasensė. Minima serialo Sopranai ir Seksas ir miestas aktoriai, kaip esą – Sopranai – dalyvavę nusikaltime ar susiję, rašo ekstrasensė. Minima aktorė įkūnijusi suvaidinusi Sopranų pagrindinio veikėjo žmoną, rašo ekstrasė. Minima Karališkoji šeima, karalienė Elžbieta, žuvusi princesė Dijana, rašo ekstrasensė. Juozas Statkevičius ir jo mama, rašo ekstrasensė. Minimas Haris Poteris – susiję su juo, aktoriumi, knyga ar rašytoja, tai yra minėta, rašo ekstrasensė. Dykumų gėlės autorė, Paulo Coelho ir vienos jo knygų herojė prostitutė Marija, Herbjorg Wassmo, knygos Bėgantis paskui Aitvarą ir kitų autorius, Nekaltybės muziejaus ir Raudona autorius, rašo ekstrasensė. Bylos dėl priverstinio paminėjimo ir reklamos, rašo ekstrasensė. Minimas LŽS vadovas Dainius Radzevičius, rašo ekstrasensė. Minimi romai, čigonai, rašo ekstrasensė. Dabar prisiminiau kad yra minėta – kaip esanti vykdančioje grupėje ar susijusi su ekstrasensų Vytautu  vadinamu asmeniu – Lina Kišonytė, Lietuvos ryto tekstas 2019 rugsėjo 7 dieną ,,Lokys norėtų važiuoti ir troleibusu, ir autobusu,, , rašo ekstrasensė. Minimas Vytautas Baziulis ir jo gyvenimo draugė regis Simona Juočepytė bei ją abu veikiantys ekstrasensai, rašo ekstrasensė. Minima viena ar kelios advokatės į kurias buvau priversta kreiptis iš Nemokamos teisinės valsybinės pagalbos tarnybos Kauno mieste, rašo ekstrasensė. Minėti satanistai, dar kelios sektos, masonai, Lietuvios didžioji masonų ložė, apie satanistus sakyta, kad jiems vadovauja Leopoldas Malinauskas, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų teigimu, per žinias rodyta prokurorė Tatjana Samulevičienė ir jos grupė, rašo ekstrasensė. Grupės Rondo lyderis, rašo ekstrasensė. Adokatas Kaune Krivickas, rašo ekstrasensė. Advokatas Marius Stračkaitis, rašo ekstrasensė. Politinių tremtinių ir kalinių sąjunga ir jos vadovas Kaune, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų minėti sibiriečiai tiksliau neįvardinant, rašo ekstrasensė. Kaip rašyta, minėtas Visvaldas Matijošaitis ir jo bendrapavardė Matijošaitytė, nepamenu tikslių pareigų, susiję su rinkimais, minėta Matijošaičio mirusi žmona, rašo ekstrasensė. Kiti darbuotojai iš Charlio, indų plovėja Aušra ir jos dukra padavėja Asta, buvusi vadovė Aelita Jonaitienė ir jos vyras, grupuotė su kuria neva susiję ir kurios vardu grasinta, rašo ekstrasensė. Kita vadovė Kristina Ramanauskienė, rašo ekstrasensė.

Esu labai sunkiai veikiama bioenergetikų, labai labai stipriai veikiama savijauta, paguldo ant lovos per laisvas iš karto visai dienai, negaliu atsikelti, labai veikiama jėgos, nieko negaliu daryti, nieko negaliu nuveikti, neturiu jėgų, greta nenormaliu veikimu veikiama galva, kitomis dienomis grūda galvą po 4 dienas paromis, maigo visą kūną bet kada bet kurioje vietoje, labai labai sunkiai veikia plaučius, iš mano lytinių organų bioenergetikų ir mano situacijos padarytas tvartas, plaukai krenta ir slenka kuokštais kiek prie jų beprisiliesčiau ar panašiai, tokio veikimo specialistės šlykčiai veikia nugaros odą, jeigu ne pėdų nagai tai 2 Gorbačiovo dėmėmis – nedidelėmis aiškiomis dėmelėmis aiškios violetinės spalvos – vėl pažymėta kairės pėdos kulnas – jeigu lavoninėje reikėtų atskirti mane nuo kito manimi galimo palaikyti žmogaus moters, turėtų būti sunaikintas veidas ir kūnas, galbūt tą padarytų apžiūrėję pėdas, rašo ekstrasensė.

Psichologiškai ekstrasensų  veikimas yra labai labai nenormalus, labai labai sunkus – aš negebėsiu to parašyti, kad tai būtų matyti, rašo ekstrasensė.

Visada esu su tuo ir kiekvieną dieną ekstrasensų minimas tėvu laikytas ar keli galėję būti tokie žmonės, jeigu tiesa, kad šitas žmogus liko gyvas ir yra pas tuos kurie vykdė jam ir vykdo nusikaltimą jam visiškai nuo tų žmonių priklausant, rašo ekstrasensė.

Aš šią pat sekundę liudyčiau apie tai turėdama advokatą, būtų visiems dėl jo pateikti vieši kaltinimai, rašo ekstrasensė. Esant gyvam šiam žmogui ar keliems – jeigu tai yra tikra, tikrai būtina, įtarimai kad kai kurie galėjo gyventi pasiturimai ir manimi naudotis verslui, pasipelnymui, tačiau vienas ar du žmonės mano supratimu buvo gyvybiškai mirtinoje situacijoje, buvo gyvybiškai būtina pagalba – pasidalinčiau kuo turiu, duočiau pinigų visam likusiam gyvenimui – iš to kas man per teismą privaloma priteisti, galėdama padėčiau visame kame, rašo ekstrasensė. Lygiai taip pat ir mama laikytos atveju – jeigu buvo tokia situacija, rašo ekstrasensė.

Tai yra išsigimėliška, menkystiška situacija, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensams klausiant apie mano tėvu laikytą ir pagalbą jam – jeigu yra tiesa, kas sakoma, kad jis liko gyvas ir yra pas vykdytojus visiškoje jų valioje – atsakyčiau, kad prašysiu visus kaltus nuteisti aukščiausia bausme, rašo ekstrasensė.

Rūtos Mikelkevičiūtės ar kitoje laidoje rodytas žmogus pristatytas Arvydu Vilčinsku yra kaip gyvas mano laikytas tėvu, jam buvo dažais nuteptas veidas, uždėtas perukas ir raudonų drabužių kostiumas, greta – ar ne kitoje laidoje – rodytas žmogus taip pat labai panašus į mano laikytą tėvu, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų dėl savo ir laikyto tėvu situacijos versta kreiptis į Srovių vedėją ir žurnalistę Audrę Kudabienę, Vitą Tomkų ir Gedvydą Vainauską, minėta Kauno diena, versta kreiptis į bet kurio žurnalistus, rašo ekstrasensė.

Visi iki vieno išgavę laiškus bus kaltinami siekiu pasinaudoti ir dalyvavę nusikaltime, nežmoniškame manęs kankinimą, rašo ekstrasensė.

Esu kategoriška kalbant apie žurnalistus – tai yra nieko bendra su jais, rašo ekstrasensė. Už pasinaudojimą manimi ar siekį tą padaryti pateiksiu kaltinimus, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų pasakyta, kad iš manęs ketinta ar norima pasidaryti žydams ar kitiems reikalingą dokumentą apie patirtą ar vykdytą nusikaltimą, kuriam tekstus, dokumentus rinko redakcijos, redaktoriai, kiti – išgavinėjo skausmu, per ekstrasensus, rašo ekstrasensė.

16:44

2019-12-10 15:50

Tarpe labai sunkaus ekstrasensų ir bioenergetikų veikimo buvo pasakyta – grasinta, verčiant parašyti naują įrašą į puslapį – kad man sužalos akis, atims regą, rašo ekstrasensė.

Kiekvieną dieną grasinama mane nužudyti, kad mane nušaus. Grasinama jog bus šauta į galvą arba bioenergetikais veikiama nurodoma kažkuri krūtinės vieta, rašo ekstrasensė.

Užvakar ar vakar pasakyta – grasinta – kad man peiliu durs į plautį ir kartu sulaužys stuburo kanalą, rašo ekstrasensė.

Kiekvieną dieną ekstrasensų grasinama atleidimu iš darbo, rašo ekstrasensė.

Šiandien greta pateikčiau kaltinimus grasinant partrenkti vakare grįžtančią po darbo namo einant per gatvę, veikia daug žmonių, atjungia reakciją suvokimą, taškyta pjauta veikta savadautojos Saulės vardu, rašo ekstrasensė. Grasinta, kad paliksiu luoša, suluošins subjauros kūną, kojas, negalėsiu vaikščioti, niekada nebūsiu graži, rašo ekstrasensė.

Kiekvieną dieną esu tąškoma, pjaunama, veikiama savadautojos Saulės vardu moters, tėvu laikyto Adolfo Luko balsą iškreipiančio – galbūt kiek panašaus balsu, bet tai iškreipiant, pakeičiant – vyro ekstrasenso, darbo dienomis greta kitų vyrų ekstrasensų, per laisvas keleto tų pačių ir kitų moterų ekstrasensių, visų, Gerdos Red balsą panašios ekstrasensės, kartą buvo sudarytas įspūdis, kad veikia Leopoldas Malinauskas, rašo ekstrasensė.

Kiekvieną dieną esu profanuojama mane veikiančių vyriškos ir moteriškos lyties ekstrasensų ir bioenergetikų, rašo ekstrasensė. Lytiniai organai, krūtinė, rašo ekstrasensė.

Labai sunkiai veikiama galva, savijauta, vidaus organai, rašo ekstrasensė.

Grasinama užpuolimu išprievartavimu, grasinta prievartiniu pastojimu, rašo ekstrasensė. Ištisai kasdieną, rašo ekstrasensė.

Esu labai labai sunkioje situacijoje bet kame, rašo ekstrasensė.

Esu priversta parašyti, turi būti pateikti kaltinimai mano mama laikytai, išimta jos galva – labai sunkiai mane veikiant bioenergetikais, ekstrasensais, grasinant jos pasiprašyta ją paguldyti keletui dienų į Kauno klinikas dėl – jos teigimu – labai blogos savijautos, rašo ekstrasensė.

Grasinta kad jeigu nebus skirta apsauga kaip man, bus – kaip grasinama – nužudyta mano visą gyvenimą man nusikaltimą vykdžiusi tam bendrininkavusi mama laikyta, versta apie tai parašyti, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų teigimu, buto kuriame gyvenu su mama laikyta raktus turi apie 200 žmonių, rašo ekstrasensė.

Mama laikytai atsigulus į ligoninę ryte išeidama iš namų kambaryje kuriame miegu atitraukiau užuolaidas – vakare parėjusi radau jas užtrauktas, rašo ekstrasensė. Kambaryje kuriame miega mama ant grindų greta balkono durų ir radijatoriaus pastebėjau demonstratyviai padėtą Ruby Rose kosmetikos maišelį – ryte jo nebuvo, nemačiau, mano mama laikyta nesidažo, aš taip pat nesidažau, greta šito ekstrasensų minėta buvusi vadovė Charlie picerijos Rasa Černiauskienė, rašo ekstrasensė. Šaldytuve buvo nelikę nė vieno pokelio prieš kelias dienas mama laikytos nupirktos varškės – vakare parėjusi jame pastebėjau toje vietoje padėtą vieną pokelį varškės, rašo ekstrasensė.

Labai stipriai esu veikiama bioenergetikų grupės, berveik kaip visada abi laisvas pragulėjau ant lovos, nes blogai jaučiuosi, atima jėgas, išalina ekstrasensų veikimas, rašo ekstrasensė. Šiandien išėjau iki greta namų esančios parduotuvės Kubas – jo kitataučių darbuotojų kolektyvui kaltinimai – keleto maisto produktų, nes mama laikyta dar blogai jaučiasi pati nueiti, rašo ekstrasensė. Pargrįžusi prie buto durų pastebėjau lyg kažkokį šiaudelį, rašo ekstrasensė. Pakėliau, rašo ekstrasensė. Tai buvo lyg kompiuterio laido gabaliukas, vietomis įpjautas įtrūkęs įdrėkstas, rašo ekstrasensė.

Man panaikina atmintį, rašo ekstrasensė. Nebepamenu dalies žmonių, kurių vardu grasinta, rašo ekstrasensė.

Tą dieną kai buvo grasinama sužaloti akis ir atimti regėjimą versta parašyti jog tą dieną tame minimas vidurinės mokyklos klasės kurioje mokiausi mokinys iš pradinių klasių vardu Paulius, žymėta išvažiavęs į Ameriką, žymėta lazerių įmonė, apie kurią minėtą prieš šį įrašą esančiame įraše, rašo ekstrasensė. Minėti dar keli išvažiavę su tėvais ar pas tėvus tuo metu, kaltinimai visiems kuriuos buvau priversta įvardinti, rašo ekstrasensė. Minėtas mokyklos direktorius Račkelis, rašo ekstrasensė. Ištisai minimi tai mokiniai, tai mokytojai, rašo ekstrasensė.

Nepamenu kurių kitų asmenų vardu man šiomis dienomis grasinta, rašo ekstrasensė. Man panaikina atmintį, rašo ekstrasensė.

Vakar ir šiandien minima Top sport, sakoma, kad jie mane nusipirkę naudoja, rašo ekstrasensė.

Ištisai minėtas Charlie vienas vadovų Marius Baginskas su žmona ir vaikais, Charlio vadovės Dalia Neverauskienė, Kristina Ramanauskienė, Aelita Jonaitienė su vyru, kitos padalinio buvusios vadovės, metodistės, rašo ekstrasensė.

Minimas Vitas Tomkus, Gedvydas Vainauskas, Audrė Kudabienė, paminėta Laima Lavastė, paminėtas Kristupas Krivickas su žmona, rašo ekstrasensė.

Vėl minėtas Mockus, Antanas Bosas, jo žmonos, rašo ekstrasensė.

Minimas Benas Gudelis, jo žmona, rašo ekstrasensė.

Minima Dalia Grybauskaitė, dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda su žmona, minėtas Aurelijus Veryga, rašo ekstrasensė.

Minima Lietuvos žydų bendruomenė, Faina Kukliansky, minimi musulmonai, minėtas Šilainių poliklinikos vadovas, nebepamenu vardo pavardės, ekstrasensų pasakyta kad jis yra chasidas, rašo ekstrasensė.

Minimas asmuo Vytautas, rašo ekstrasensė. Menininkas Rimantas Dichavičius, rašo ekstrasensė. Minimi vokiečiai, rašo ekstrasensė. Tuskulėnų memorialas, rašo ekstrasensė. Ana Frank knyga, rašo ekstrasensė. Katia Buniatišvili, rašo ekstrasensė.

Ištisai minima Charlie padavėja Viktorija Stonkutė, jos gyvenimo draugas Martynas Morkūnas, kitas dabartinis vyras, jų grupė, barmenas Jonas, picų zonoje dieną dirbęs Tomas, Viktorijos Stonkutės draugė regis vardu Dovilė išėjusi į London Grill, Charlie administratorė Vaida Visockytė, metodistė Odeta Popovienė ir buvusi administratorė Vitalija, metodistė Viktorija Kentraitė, rašo ekstrasensė. Charlie vadovybė, vardu pavarde neįvardintas vyresnių metų vyras gal 70 metų, rašo ekstrasensė. Greta minima erotiniai pornografiniai filmai kinas verslas prostitucija, rašo ekstrasensė

Minimas Bajorų kiemas, moteris neįvardinta pavarde vadinama Klara, kaip ekstrasensų grupės vadovė, rašo ekstrasensė.

Minimas Tomas Balžekas, 15 min darbuotojai, Asta Bliūdžiūtė, rašo ekstrasensė. Jurga Blynas, rašo ekstrasensė.

Kaip savadautoja Saulė rodoma Charlie padalinio šiaurėje šviesiaplaukė gal 50 metų vadovė, rašo ekstrasensė.

Minimas Kauno Žalgirio Jachtklubas, jame vadovaujanti Vanagienė, kaip savadautoja, vadovaujanti jame dirbančioms prostitutėms, rašo ekstrasensė. Ištisai minima Žaneta Birbilienė ir Ramunė Mačiukūnienė, buvusios vadovės picerijos Charlie, rašo ekstrasensė.

Minėtas Borisas Dekanidzė, Igoris Tiomkinas, Vilniaus brigada, grasinta nužudyti per agurkinius, rašo ekstrasensė.

Minėta pavadinimu neįvardinta – ekstrasensų žodžiais – kryžių bažnyčia, rašo ekstrasensė. Taip pat Kryžiaus bažnyčia greta Kauno Akropolio, rašo ekstrasensė.

Minėtas Arnoldas Valkauskas, aukščiausia Lietuvos kunigija, Šilainių parapijos kunigai į kuriuos priversta ekstrasensų pradžioje buvau kreipusis atėjusi, rašo ekstrasensė.

Minimi totoriai, karaimai, rašo ekstrasensė. Minėti labai didelio ūgio vyriškos lyties asmenys, galbūt Žalgiris, vyras panašus į Šarūną Jasikevičių, rašo ekstrasensė.

Powerteam.lt , S kanalas – pastebėjau užrašus ant mama laikytos parsineštų daiktų, maišelio, keptuvės, rašo ekstrasensė. Ant keleto virtuvinių rankšluosčių dabar pastebėjau užrašus ,,mano sūnaus konservai,, , galbūt apsirinku, vienas jų pakabintas vietoje į bokso kriaušę panašios puodkėlės vietoje, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų nurodoma Tigro apsaugos grupė, kuri savadauja, turi prostitučių verslą ir vykdo tai ką aš patiriu, rašo ekstrasensė. Minėtas regis vardu Aivaras Karalius, verslininkas, rašo ekstrasensė. Vytauto valda, rašo ekstrasensė.

Aelita Jonaitienė su vyru nurodyta kaip susijusi su agurkinių gauja kurios vardu grasinama, ištisai minimas Marius Baginskas, rašo ekstrasensė. Minėtas Visvaldas Matijošaitis, rašo ekstrasensė. Jo kabineto darbuotojos, rašo ekstrasensė.

Algis Ramanauskas, Marijonas Mikutavičius, rašo ekstrasensė.

LRT buvęs vadovas Audrius Siaurusevičius, kiti aukštesni darbuotojai, LRT.lt interneto tarnybos mano darbo laiku joje darbuotojai, dabartinė vadovė Monika Garbačiauskaitė, kito kanalo vadovė Laura Blaževičiūtė, šiandien Rūta Grinevičiūtė, Rūta Mikelkevičiūtė, anksčiau visi Seimo nariai, rašo ekstrasensė. Rozova, rašo ekstrasensė. Laura Matijošaitytė, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų kaip susiję vykdantys visą gyvenimą nusikaltimą dalyvaujantys tame nurodyti Stiliaus laidoje rodyta Marija Mendelė sieta su Charlie vadove Rasa Černiauskiene, mano laikytais tėvais, Arūnu Valinsku, agurkinių gauja, rašo ekstrasensė. Lygiai taip pat prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė, rašo ekstrasensė.

Minimas Valerijus Ostapenko, rašo ekstrasensė. Juozas Statkevičius, rašo ekstrasensė. Dalia Ibelhausptaitė, rašo ekstrasensė. Adolfas Večerskis, rašo ekstrasensė. Daug kartų Rolandas Skaisgirys, rašo ekstrasensė.

Minima Santakos policijos komisariatas, visa Lietuvos policija, Vilniuje, taip pat Lietuvos generalinės prokuratūros darbuotojai, Evaldas Pašilis ir Kauno vyriausias prokuroras, rašo ekstrasensė.

Politikas Vytautas Landsbergis, jo sūnus Vytautas, rašo ekstrasensė.

Savadautojų grupė Velvet, rašo ekstrasensė. Savadautojų grupė kurie save žymi augalo žaliu lapu, rašo ekstrasensė.

Greta namų esanti veterinarijos klinika, rašo ekstrasensė.

Ištisai minėta Charlie administratorė Kristina Mikšytė, rašo ekstrasensė.

Jolanta Sadauskienė, rašo ekstrasensė. Dabar rodoma Kristina Brazauskienė, rašo ekstrasensė.

Ar aš ne taip nugirdau, ne taip supratau, ar maišau, ar ekstrasensų sudarytas įspūdis, kažkokia nauja susitarusių šalių grupė – Norman ar Norden – šalių ketvertas, Vokietija – Rusija – Prancūzija – Ukraina, rašo ekstrasensė. Greta šito pavadinimo ekstrasensų pridedamas žodis ,,Krista,, , rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų rodytas vyras panašus į Donaldą Trumpą, rašo ekstrasensė.

Minėti arijai, Amerikoje, juodaodžiai, tamsių bruožų arabiškų bruožų kitataučiai, gal 50 metų moteris, rašo ekstrasensė.

Karalienė Elžbieta, jos šeimos nariai, anūkai, rašo ekstrasensė.

Nostardamas ar Lenormand, panašiai, rašo ekstrasensė.

Minimas Dainius Radzevičius, redakcijų vadovai, rašo ekstrasensė.

Birutė Galvelienė, taip pat kita rusų kalbos mokytoja su kuria jos dirbo viename kabinete, rašo ekstrasensė. Anglų kalbos mokytojos Sobolienės sūnus, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensė pasako užrašyti ,,prostitučių grupė Rasos gėlės,, rašo ekstrasensė. Rasa Juknevičienė, Rasa Černiauskienė, Charlie picerijos, Mohikarino vaza, Matijošaitis, vardina ekstrasensė.

Minima Liudmila Litvinienė, rašo ekstrasensė. Lietuvos rusai, rašo ekstrasensė. Rusės musulmonės, rašo ekstrasensė.

Įtarimai, kaltinimai kompiuterių taisymo įmonėms:  ekstrasensų nurodyta ,,kompiuterių taisymas Šilainiuose,, , PhonePro taisykla, Pctech taisykla, Germano kompiuterių taisykla, buvusi kompiuterių taisykla Šilainių turguje 42 namelyje, įmonei Ainera, jos nurodytam ICT garantiniam servisui ir Service Net, rašo ekstrasensė.

Gydytoja Dalia Bliujienė, dabartinė gydytoja Vičiulienė, rašo ekstrasensė.

Minimas žydų rabinas Lietuvoje galbūt gyvenantis su moterimi vadinama kitų Marija, galbūt susijusia su Bajorų kiemu, galbūt moteris save žymi rudens simbolika, rašo ekstrasensė. Žmonėms turėtų būti apie 70-50 metų, rašo ekstrasensė. Moteris azerbaidžianietiškų veido bruožų ilgais garbanotais plaukais, rašo ekstrasensė.

Dabar minima Vikonda, paskutinėmis dienomis kelis kartus minėta Vilniaus brigada, rašo ekstrasensė.

Moteris kuri per pasinaudojimą manimi viešai turėtų būti pristatyta kaip Raudona Saulė, rašo ekstrasensė.

Vladimiras Putinas, rašo ekstrasensė. Vokiečių kanclerė, rašo ekstrasensė. Baracas Obama su žmona ir dukromis, rašo ekstrasensė.

Dabar minimas Žydrūnas Grigas, verčiama užrašyti, sakoma, kodėl vėl nepaminėjus esant tokiems grasinimams, rašo ekstrasensė.

Minima Čečėnija, minėtas šalies vadovas, šalies pilietybę turintys žmonės, rašo ekstrasensė.

Martynas Morkūnas, šitas žmogus pas musulmonus, Elanas Šmuilovčius, rašo ekstrasensė.

… … … … … …

Esu labai labai nenormalioje situacijoje, išsigimėliškoje, menkystiškoje, rašo ekstrasensė.

Jeigu yra gyvas mano laikytas tėvu arba keli juo laikytini žmonės ir tiesa kad jie pas nusikaltimą vykdančius visiškoje jų valioje šiandien pat iš karto būtų liudijama, pasidalinta, užrašyta viešai šiems žmonėms visam likusiam gyvenimui iš to kas man priklauso ir ko negaliu prisiteisti būdama savo situacijoje, rašo ekstrasensė.

Šiandien būtų pateikti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti arba perduoti prekiautojų žmogumi grupei anksčiau rašytais metodais, grasinama kad galiu būti sudeginta gyva, kremuota gyva, rašo ekstrasensė. Darytas spaudimas surašyti testamentą mano mirties atveju, apie turto valdymą mano nelaimės atveju kaip grasinama, grasinama kad būsiu palaidota arba kremuota gyva, rašo ekstrasensė.

Mano mama laikyta šiandien pat būtų sulaikyta, rašo ekstrasensė. Tikrai jai ar ir kitam mama laikytinam žmogui būtų duota visam likusiam – ja pasirūpinta finansiškai – bet dabartinėje situacijoje matau kad ji bendrininkauja mano žmogžudystei arba kraupesniam nusikaltimui, rašo ekstrasensė. Kaltinimai labai sunkaus kankinimo, naudojimo, išnaudojimo, savadavimo dengimu ir bendrininkavimu, organų prekybos bendrininkavimu, rašo ekstrasensė.

17:43

2019-12-16 14:26

Negalėjau paviešinti prieš šią eilutę priversto ekstrasensų ir bionergetikų surašyti užrašyti įrašo – puslapio vidinė sistema padaryta netinkama, galbūt aš negebu ja naudotis, o gal galintys valdyti ir valdantys mano kompiuterį nusikaltimą vykdantys asmenys patys to neleido padaryti, labai sunkūs grasinimai, rašo ekstrasensė.

Esu veikiama labai sunkiai, rašo ekstrasensė. Bioenergetikų ir ekstrasensų, rašo ekstrasensė. Labai nenormaliai, kaip kažkam reikalinga dėl viešų dalykų, labai sunkiai veikiama galva, sąmonė, savijauta, vidaus organai, funkcijos, kiekvieną dieną esu profanuojama vyriškos ir moteriškos lyties ekstrasensų ir bioenergetikų, kankinama kenkiama psichologiškai ir fiziškai, neapsakysiu, rašo ekstrasensė.

Nepilną dešimtį metų kasdieną pjaunama dorojama tąsoma tąškoma dusinama kankinama patirdama spaudimą ekstrasensų ir bioenergetikų – per mane mano balsu pjaudama kalba rėkia ekstrasensė – taip kiekvieną rytą nuo 5:30 iki 9 ryto, po to tai reikia valdyti, nes kitu atveju būčiau atleista arba išvežta į psichiatrinę ligoninę – tas pats po 21 valandos iki pareinu namo, juose parėjus iš darbo ir laisvą dieną mano balsu kalba arba pjauna ekstrasensai, rašo ekstrasensė.

Taip netinka pasakyti kategoriškai, ekstrasensų pasakyta, kad tai yra kiaulidė, rašo ekstrasensė.

Vyriškos lyties ekstrasensas man negalint pakilti iš vietos sako, ko nerėki, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų pastebėta, kad kelintą kartą jie panaikina atmintį man rašant naują įrašą – nepaminima, jog minima Lietuvos genocido ir rezistencijos centras, rašo ekstrasensė. Dabar rodomas Leopoldas Malinauskas, į kurį priversta ekstrasensų veikimo daug laiko atgal regis gulėdama Kauno turberkuliozę gydančioje ligoninėje dar būdama nelabai suvokianti – priversta veikimo, buvau nežmoniškai kankinama, pjaunama – kreipiausi telefonu, po to su mama laikyta nuvažiavome į vietą, rašo ekstrasensė.

Galbūt nepažymėti kaltinimai – kaltinimai ir šitam asmeniui, ir mama laikytai ir visai grupei žmonių mane siekiant įtraukti į sunkią nusikalstamą veiklą, rašo ekstrasensė. Dar kartą kaltinimai savadavimu, reikėtų įvardinti tiksliau, rašo ekstrasensė.

Esu veikiama šimtais sakinių temų kuriuos būtų galima parašyti, netikslu labai parašyti vieną sakinį, išskirti vieną sakinį, rašo ekstrasensė įrašą pati, rašo ekstrasensė.

Neturiu jokių teisių, esu siaubingoje situacijoje kalbant apie savijautą, sveikatą, higieną, maistą, būtiniausią apsirengimą, pinigus, namus, viską kas namuose, kt. rašo ekstrasensė.

Negaliu susitvarkyti psichikos ir viso kas į tai įeina, kas yra būtiniausia be saugumo, sveikatos, higienos, tėvais laikytų, bent mažiausių būtinų lėšų pragyvenimui sau ir savo laikytiems tėvams, rašo ekstrasensė.

Kasdieną ekstrasensų kartojama kad būsiu nušauta arba į mane durs peiliu, greta to minimi minėti įrašuose asmenys, taip pat dvi bažnyčios –Kauno Dievo kūno bažnyčia ir – labiau – greta Kauno Akropolio esanti Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčia, jeigu neklystu dėl pavadinimo, rašo ekstrasensė. Rodyta šioje bažnyčioje esanti Jėzaus prikalto prie kryžiaus skulptūra, Kristaus šonas, šonkauliai, žaizda, panašiai, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų sakyta – vakar kiek kartų – kad man išims šonkauliuką ar šonkaulį, rašo ekstrasensė.

Esu veikiama labai sunkiai, prisijungę grupė žmonių, keli tie patys visada kiekvieną dieną naktį, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų – vyriškos lyties ekstrasenso savo balsu bandančio būti panašiu į tėvu laikyto balsą, bet tai pakeičiant, jeigu tai būtų sveikas labai kitoks kitaip nenormalus žmogus, netikslu taip pasakyti ir netinkama – grasinama, sakoma, kad jo norima ir jis pasieks, padarys, jog patirsiu užpuolimą ir išprievartavimą – jis nori ir jam reikia, kad aš būčiau išprievartauta jam manyje esant, prie manęs prisijungus kaip ekstrasensui, rašo ekstrasensė. Ištisai kasdieną nenormaliai, išsigimėliškai veikiama, kalbama, tarpe to šimtaprocentinai atvirkščiai kokybiškai turiningai kalbėsenai yra be sekundės pertraukos ,,kalbama,, apie nuosavą namą, maistą, kvepalus, šunis arba pjaunama, dusinama, ekstrasenso žodžiais, ekstrasenso bėgamas krosas, šunų pjovykla, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų lyg ir sakoma, kad grupė man visą gyvenimą nusikaltimą vykdančių žmonių pastatė nuosavą namą tam tikroje aplinkoje – vemiama, išsigimėliškai veikiama, man nieko nereikia iš šitų žmonių, viską turi priteisti teismas, o jų labai nenormaliai mane veikiant ir kankinant, išsigimėliškai veikiant, pjaunant, bėgant, vykdant nusikaltimą savo veikimu, yra rodomos minimos namo detalės ir tai brukama kartu vemiant man, rašo ekstrasensė, rašo ekstrasensė. Tarpe pjovimo, spaudimo, grasinimų, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų sakoma, kad grupė žmonių pastatė man namą – tokį ir tokioje aplinkoje kokiame normaliu gyvenimo atveju moteris mergina turi gyventi, kas yra normalu, tikrai tinkama, iš manęs atimta ir statyta man vykdant nusikaltimą, išsigimėliškai veikiant, atėmus bet kokias minimaliausias būtiniausias gyvenimo sąlygas bet kame nuo gimimo, rašo ekstrasensė.

Aš esą esu šūdas ir šiukšlė, vertinga ne aš, o tai ką patyriau, sakoma, kad nori parodyti kaip turėjo atrodyti mano namai pagal mano skonį, kokiuose turėjau gyventi, kartu kad moka tokius įrengti – sakoma, kad taškys brangias neva man įrengtų namų vonios sienų plyteles viešai, išfotografuos viską ir sudės į spaudą, nes taip nori ir taip suplanuota, rašo ekstrasensė.

Išfotografavus ir išviešinus man skirtų namų nuotraukas paprašyčiau nuteisti viena ir ta pačia bausme kaip už bet kokį nusikaltimą mano atžvilgiu, aukščiausia bausme, rašo ekstrasensė.

Ištisai tarpe pjovimo ir kankinimo rodoma vonios kambarys pagal mano skonį ir supratimą ar artimą tam, virtuvė, valgomasis, kiti kambariai, rašo ekstrasensė.

Šiomis dienomis minima Gintarė Dailydytė, krepšininkas Lavrinovičius, Viktorija Stonkutė su draugu, Viktorijos Stonkutės aplinkos grupė, jos draugė padavėja Dovilė, greta administratorė Vaida Visockaitė, Top Sport, Marius Baginskas, Žaneta Birbilienė, Ramunė Mačiukūnienė, Benas Gudelis, Visvaldas Matijošaitis, Gedvydas Vainauskas, Vitas Tomkus ir kiti asmenys kurių negaliu įvardinti, rašo ekstrasensė. Mockus, Bosas, dabartinis Prezidentas, agurkiniai, rašo ekstrasensė. Dainius Radzevičius, rašo ekstrasensė. LRT, Siaurusevičius, rašo ekstrasensė. Bajorų kiemas, rašo ekstrasensė. Šiandien Brazauskų šeimos, anksčia politikas Vytautas Landsbergis, Nijolė Sadūnaitė, aukščiausias Lietuvos kunigas, kunigai, minėta Dalia Grybauskaitė, Seimo nariai, rašo ekstrasensė.

Kiekvieną dieną naktį prisijungusi save savadautoja Saule vadinanti, rašo ekstrasensė. Gerda Red, rašo ekstrasensė.

Tai ką rašau rašo ekstrasensė ir yra labai netikslu, bet taip, rašo ekstrasensė. Veikimas yra siaubingas tiek ekstrasensų tiek bioenergetikų – siaubingas tiek pat kaip šitas sakinys, rašo ekstrasensė.

… … … … …

Ekstrasensų – dabar pamenu – sakyta, grasinta, kad vanduo ir elektra nedera, rašo ekstrasensė.

Priminta Glorija Polo, sakyta, kad į mane gali trenkti žaibas, rašo ekstrasensė. Tai yra grasinimas, rašo ekstrasensė.

Sakyta, kad namuose gali veikti elektrą ir prietaisus – tai yra buvo grasinta, rašo ekstrasensė. Buvo paminėta įmonė atkreipta į įmonė kurios negaliu įvardinti, rašo ekstrasensė.

… … .. ..

Namuose galėjo būti dešimt arba daugiau apsimetusių mano mama laikyta, rašo ekstrasensė. Visoms iki vienos turi būti pateikti sunkūs kaltinimai, rašo ekstrasensė.

Mano mama laikyta yra visiškai į nieką nereaguojanti kas su manimi susiję, nereaguoja į nieką, nekalba arba pasako – apsimesdama lyg psichiškai nesveika – tokioje situacijoje – sakinį apie mano kačių elgesį, dar paklausia ką pataisyti valgyti, tiksliau galbūt pastebi, kad nežino ką pataisyti valgyti ir panašiai, rašo ekstrasensė. Dabar kasdieną eina pas gydytojus, skirtingus, sako, kad labai blogai jaučiasi – taip tikrai gali būti dėl bioenergetikų ir nuovargio, bet akivaizdu, kad baiminasi jog mano nelaimės atveju kaip grasinama nebūtų suimta pasodinta į kalėjimą, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų minimos Charli vadovė Monika Šlegerytė, Dalia Neverauskienė, ypač Jurgita Bulašaitė – esą jų yra ne viena, daug – ir vadovė Rasa Černiauskienė, rašo ekstrasensė.

Labai blogai jaučiuosi dėl bioenergetikų veikimo – kasdieną – sekundės bėgyje man keičia sąmonės ir galvos veikimą, savijautą, veikia bet kurį organą ar funkciją – vakar – pirmą kartą – maigyti šonkauliai abejose pusėse, vyriškos lyties ekstrasensai ,,kalba,, iš lytinių organų, jie yra ištisai veikiami vienaip ar kitaip, šiandien dusinta, labai blogai jaučiausi iš ryto ir dabar tas pats, vakar ir ištisai atjungta ir panašiai veikiama sąmonė galva, labai blogai jaučiuosi nes veikiama bioenergetikais labai labai stipriai, rašo ekstrasensė.

Minima Asta Bliūdžiūtė, Tomas Balžekas, 15 min, rašo ekstrasensė. Dabar Tautvydas Padgurskas, rašo ekstrasensė.

Vakar ištisai minėti musulmonai, gal Italijos, mafija, ekstrasensų žodžiais, ar grupė kuri ją vaizduoja, rašo ekstrasensė. Ištisai sakoma, kad mane naudos, dergsis ir mals į šūdą viešai, maitos, naudos, rašo ekstrasensė. Minima greta savadautoja Saulė, Charlie vadovė Šiaurės padalinyje mano darbo metu, rašo ekstrasensė. Minima greta serialo Sopranai pagrindinio aktoriaus žmoną filme suvaidinusi aktorė, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų teigiama, kad Charlie viena vadovių ar ne regiono, Rasa Černiauskienė ar kita Rasa Černiauskienė daug metų apsimetė mano mama laikyta ar panašiai, buvo ja ar kitaip, rašo ekstrasensė. Lygiai taip pat sakoma apie vieną iš virtuvės darbuotojų, iš Baltarusijos ar Ukrainos, labai nenormaliai į mane reagavo, psichiškai neveikai labai, byla būtų už priverstinį darbą negalint atsakyti, neturint teisių ir nežmoniškai kankinamai ekstrasensų ir bioenergetikų šitų žmonių aplinkoje kurie kaltinami nusikaltimo man vykdymu, rašo ekstrasensė. Moteris galbūt kiek panaši į Lidiją Staub Morozovą, tarologę ekstrasenę, rašo ekstrasensė. Teigta, kad pats Marius Baginskas ir jo žmona – pasikeitę kūnus ir veidus – yra buvę namuose kaip tėvais laikyti, netikiu tuo, bet moteris galėjo susipanašinti, rašo ekstrasensė.

Gal kaip nusikaltimą vykdanti, kaip kaip savadautoja minima moteris panaši ar susipanašinusi su Monika Beluci, rašo ekstrasensė. Minėta Madonos dukra Lurdes, rašo ekstrasensė.

Grasinama, kad viena mano mama laikytų moterų naudosis manimi viešai, kad nusifilmavo – kiek pakeistu į kitos moters veidu ar atverstu į save – televizijos reklamoje, nepamenu ką teigia, gal apie pensijas ar užimtumą tokių metų žmonėms, rašo ekstrasensė. Rodoma gal 60 virš metų moteris įsirengusi augalų auginimo kambarį ar laboratoriją, rašo ekstrasensė. Grasinama, kad per mane viešins savo sūnų, rašo ekstrasensė. Iš to ką mačiau, tai yra visiškai svetima moteris, kuri prisidengusi svetimu veidu parėjo į namus vykdyti nusikaltimo – ta reklama ir jos parėjimas, buvimas namuose yra reali mirties bausmė, aš sveiko proto, tai yra nusikaltimas, pasinaudojimas manimi, apgaulė, didžiulis pasinaudojimas manimi ir nusikaltimas, rašo ekstrasensė. Aš buvau atjungta visiškai psichika viskam naudojama grupės žmonių, nežmoniškai kankinama ekstrasensų ir bioenergetikų, be jokių lėšų ir sąlygų būtiniausių žmogui, o šitas žmogus – jeigu tai tiesa – apsimetė tuo žmogumi, vykdė nusikaltimą, rašo ekstrasensė. Apskritai nesuvokiama viešumas ir tokia reklama, jokia reklama, joks viešumas iš mama laikytos pusės – tai yra nežmoniškas pasinaudojimas ir nesuvokiama, byla, kategoriškai, rašo ekstrasensė.

… … … … …

Labai blogai jaučiuosi, labai labai stipriai veikiama bioenergetikais, be sekundės pertraukos visada ekstrasensais, rašo ekstrasensė.

Negaliu naudotis ir esu priversta naudotis šituo puslapiu, pavargusi, tiksliau be jėgų ir veikiama kad negalėčiau rašyti nė kiek žmoniškiau tinkamiau neturėčiau tam jėgų, be korektūros, advokato, prijungta, negalėdama naudotis puslapio vidine sistema, rašo ekstrasensė. Negaliu paviešinti įrašo, sakyčiau kad taip padaryta specialiai ar aš klystu, rašo ekstrasensė.

… … …

Minima daug žmonių, jie yra minėti įrašuose arba negaliu įvardinti, rašo ekstrasensė.

… … … … … … … …

,,Deimantai yra geriausi mergaičių draugai,,  ekstrasensų šiandien primenami šitie su jeigu neklystu Marilyn Monroe siejami žodžiai, nesu mačiusi to kame jie pasakyti ar dainuoti, rašo ekstrasensė.

Trape pjovimo, dorojimo, kankinimo, kitokio sunkaus veikimo – be sekundės pertraukos – šiandien – ekstrasensų ištisai rodomi namai, nuosavas namas man, to kambariai, rašo ekstrasensė. Greta to rodomi klausiama apie žiedus ant rankų, rašo ekstrasensė.

Iš nusikaltimą vykdančių žmonių man jokių dovanų nereikia, nepriimsiu, netinka – kategoriškai -, rašo ekstrasensė.

Žiedas turėtų būti iš tinkamo psichologiškai tikrai žmogaus, kad jį priimtum ir dėtumeisi kiekvieną likusio gyvenimo dieną – tokio žmogaus nėra, tai yra labai rimta, turi būti kategoriškai labai brangu psichologiškai ir tikrai tikra arba tikrai tinkama protu suvokiant, rašo ekstrasensė.

Nesvarbu kiek kainuotų kalto žmogaus dovana – kelias dešimtis tūkstančių ar kelis kartus tiek, iki kelių šimtų tūkstančių, milijonus ar milijardus – niekada nenešiosiu jeigu paliko taip kaltas ir netikras žmogus, rašo ekstrasensė.

Jeigu tai būtų tikra tikrai – tokio žmogaus nebuvo ir nebus – toks žiedas patiktų, rašo ekstrasensė.

Žiedas turi būti tikras – kaip jį įteikęs man palikimu, dovana, po savo mirties žmogus – žodžiai ,,Deimantai yra geriausi mergaičių draugai,, man patinka, rašo ekstrasensė.

Manau tai yra teisinga puiki klasikinė dovana, bet ji turi būti tikra, nuo tinkamo psichologiškai ir protu žmogaus – tikrai skoninga, pagal mano skonį, kokybiška, tikrai vertinga ir tikrai natūrali, natūralus brangakmenis, o ne pagamintas, rašo ekstrasensė.

Aš esu mirtinoje situacijoje, esu siaubingai sudirbta bet kame, esu siaubingai sudirbta psichologiškai, išorę būtų atstatyti lengviau, bet psichologiškai sudirbta ir susidorota siaubingai – kad negalėčiau kalbėti, stovėti, vaikščioti, dirbti, gebėti, išmanyti, būti sveika, švari, tikrai normali ir stipri iš savęs visame kame, bet kame, rašo ekstrasensė.

Psichiškai sveikai ir savęs vykumą bet kame susitvarkiusiai moteriai kuri tikrai tvarkingai švariai ir puikiai atrodo puikus žiedas su deimantu ir puikūs kvepalai tikrai tiktų, o mano atveju viskas bet kame yra padaryta priešingai, rašo savo sakinį ekstrasensė.

Rašau netinkamai – ekstrasensų rodyti brangakmenių vaizdai, nors rodyta labai prastai – nugalėjo, rašo ekstrasensė.

Taip, tokia dovana man labai patiktų, bet nėra tokio žmogaus, rašo ekstrasensė. Ir aš esu sudirbta, be sveikatos, nešvari, sudirbta psichika bet kame, susidorota, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų rodyta – man labai patiktų, labai labai gražu jeigu būtų tikra – didelė rubino tamsiai raudona labai gražiai raudona akis paprastame tikrai skoningame be jokių nesąmonių papuošimų ar labai labai atsargiai veikiau be jokių papuošimų griežtai geltoname aukse, rašo ekstrasensė. Ant vieno iš kairės rankos pirštų, rašo ekstrasensė. Ne taip gražiai rodyta, bet jeigu klausta mano nuomonės, rašo ekstrasensė. Ant dešinės rankos vieno iš pirštų – tokia pati didelė deimanto akis, žiedų akys turėtų būti didelės, jokiu būdu ne per mažos, aišku ir ne per didelės, galvoju, jog deimanto viršus turėtų būti lyg stiklas, ar tokia rodyta, rašo ekstrasensė. Jeigu tai būtų tikra ir tikrai priimtina protu, tikrai skoninga – man labai patiktų, būtų nešiojama visą likusį gyvenimą kiekvieną dieną, labai gražu, bet jeigu būčiau sveika, švari, formoje, psichiškai sveika ir susitvarkiusi save, o ne tokioje situacijoje kaip aš šiandien ir kokia šiandien, rašo ekstrasensė.

Taip pat rodyta ir klausta apie žiedą su gintaru, auskarus su gintaru, gintaro apyranką, greta minėta Beata amber ir įmonė Auskinis laikas, rašo ekstrasensė.

Minima brangi mašina, nuosavas namas – gal kaip ,,poilsio,, dieną po kankinimo, pjovimo, sunkaus veikimo ar panašiai, rašo ekstrasensė. Sakyta, siūlyta, parsiduoti už nuosavą namą, rašo ekstrasensė. Tai kas minima, rašo ekstrasensė. Ištisai – kiekvieną dieną paskutiniu metu ypač – rodomi nusikaltimą vykdę vyriškos lyties, rašo ekstrasensė.

Aš esu nenuperkamas žmogus, tai yra kategoriškai neįmanoma, už jokius šimtus milijonų, šimtus milijardų ar jokias kitas sąlygas ir pasiūlymus ką besiūlytų, rašo ekstrasensė.

Klausta ką manyčiau apie brangią juodą mašiną, rašo ekstrasensė.

Aš negalėsiu vairuoti, tai yra labai rimta, pirmiausia su manimi susidorotų gatvėje padėję žmogų, sukeltų avariją, kad partrenkčiau – tai yra labai labai rimta, jeigu kada nors pati vairuosiu, rašo ekstrasensė.

Juoda mašina galbūt kito žmogaus įsivaizdavimas ar dovana mano atžvilgiu, pati – būdama tikrai saugi, sveika, apsidraudusi labai rimtai ir atsakingai – ieškočiau saugios, labai didelės, labai aukštos, labai erdvios mašinos, savo skonio, manau tikrai ne juodos, galbūt tamsesnės natūralios spalvos, žinoma galėtų būti ir juoda, bet pati tokios tikrai nenusirinkčiau, rašo ekstrasensė.

Kalbant apie vyrą kurio niekada nebus mašina jo supratimu mano atžvilgiu turėtų kainuoti apie keletą ar kelias dešimtis milijonų eurų, rašo ekstrasensė.

Gal iki milijono ar kelių milijonų eurų – bet tiek tikrai manau nereikia – perkant man pačiai, tačiau mašina turi būti tikrai gera, vertinga, tikrai didelė, tikrai aukšta, tikrai erdvi, mano skonio, saugi – galima tik norėti žinoma, kaip moterys kad nori kartais tam tikrų gražių brangių moteriškų daiktų, rašo ekstrasensė.

Regis nesu mačiusi tinkamos reklamoje – tai ką mačiau už kelis šimtus tūkstančių ar kelis kartus tiek – yra visiškai netinkama bet kame kaip automobilis man, netinkama, per prasta, netinkama dydžiu aukščiu ir stiliumi, galėtų būti ir geresnė vertingesnė, pageidautina vertinga brangi tikrai puiki, kiek įmanoma, rašo ekstrasensė.

Pažymiu, man gerai su sveiku protu, čia kalba apie matymą gražių mažų brangių moteriškų dalykų, o ne realius mano poreikius šiandien, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų sakoma, kad reikėtų pakartoti ir apie kvepalus – surašyti kvepalų sąrašą – kokie man patiktų jeigu turėčiau sąlygas ir savęs formą tokius naudoti, rašo ekstrasensė.

Dar kartą pasikartosiu, man nereikia ir aš nepriimsiu nuo nusikaltimą vykdžiusių nei namų, nei butų, nei mašinos, nei žiedų, nei kvepalų, nei šunų, nei kitų daiktų – kategoriškai, tai nebus priimta, naudojama, rašo ekstrasensė.

Šiandien kalba tik apie mano laikytus tėvais, mano gyvybę, saugumą, sveikatą, savijautą, higieną, stovį, psichologinį ir bet kame, rašo ekstrasensė.

Puikūs mano skonio mano supratimo gražūs kokybiški skoningi kvepalai man tikrai labai patiktų, bet aš esu siaubingame stovyje bet kame ir tai nebus naudojama – sudirbta nuo gimimo išorė, psichika su visu kas į tai įeina, sveikata fizinė, higiena, siaubingai dorota visus paskutinius dešimt metų, rašo ekstrasensė.

Žiedas su rubinu geltoname aukse iš gyvenime patirto šiukšlyno – įsiminė žodžiai – reiškia jėgą gyvenime, stiprybę, valdžią, negerą bet mano akimis žiūrint puikų žmogaus būdą charakterį, pripažinimą, meilę ir neapykantą vienu kartu žmogui kuris tokį nešioja, žiedo akies raudona geltoname aukse man psichologiškai labai labai patiktų, bet nėra tokio žmogaus, tai turi būti psichologiškai labai priimtina, tikra, kiekvieną likusio gyvenimo dieną – atsigavus, apsitvarkius save kiek įmanoma nors tai būtų niekinis atsigavimas ir niekinis apsitvarkymas savęs lyginant su tuo kokia turi būti moteris asmuo ir žmogus – nešiočiau ant kažkurios rankos piršto , rašo ekstrasensė.

,,Deimantai yra geriausi mergaičių draugai,, – taip, tikras nuostabus tikrai puikus ir tikras didelis natūralus vertingas deimantas nuo tikro ir vis tik gera man linkinčio žmogaus po jo mirties savo spendimu man patiktų, rašo ekstrasensė.

Mano zodiakas yra liūtas, aš gimusi 1986 rugpjūčio 15, rašo ekstrasensė. Bet tai būtų netinkama, rašo ekstrasensė. Aš esu sutraiškyta, į nevykusią bet kame ir silpną apgailėtinai paverstas gyvenime žmogus, rašo ekstrasensė. Ant krūtinės visą gyvenimą nešioju mama laikytos padovanotą geltono aukso kryželį, nors tai yra manau iš jos pusės netikra, bet aš jo niekada nenusiimu, blogai jausčiausi, esu tikinti, nors galvoju, Dievo nėra, rašo ekstrasensė. Tikėjimas žmogui suteikia stiprybės, ramybės, rašo ekstrasensė. Tai nėra papuošalas – visiškai priešingai, rašo ekstrasensė. Man papuošalai kategoriškai netinka, tai turi būti tikra, rašo ekstrasensė. Man mano kryželio rusų kalba išgraviruota žodžiai saugok ir globos, regis taip, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų klausta apie dar vieną kryželį ant kaklo – nešiočiau jeigu tai būtų tikra, nuo tikro žmogaus, bet taip nėra ir nebus – tai yra tikėjimas gyvenimu, tikėjimas, stiprybė, ramybė, rašo ekstrasensė.

Grįžtant prie kvepalų – mirtinai kaltų tarpe nėra žmogaus po kurio mirties man įteikta dėžė su parfumerija ir pinigais būtų psichologiškai priimtina – su pinigais žinoma kitaip, tokių galima palikti, bet vien pinigų o ne dovaną, rašo ekstrasensė.

Esu pavargusi, dabar negaliu surašyti tinkamai apie tai, rašo ekstrasensė. Kaltų pastatytų ir įrengtų namų bei jų supirktų daiktų ir kvepalų aš nenoriu ir nepriimsiu nenaudosiu, rašo ekstrasensė.

Mano stovis bet kame ir situacija neleis naudoti parfumerijos, aš esu siaubingame stovyje bet kame, tai būtų kategoriškai netinkama, pirma reikalinga save tvarkytis bet kame nekalbant apie galėti sau leisti tikrai, rašo ekstrasensė. Apsitvarkyti save bet kame, išorę ir psichologiškai visame kame, rašo ekstrasensė.

Tu esi pisena, sako ekstrasensė. Dažnai taip sako, rašo ekstrasensė.

Kad kryželio ir kitų papuošalų kaina būtų didesnė, o parfumerijos dėžė gausesnė, rašo ekstrasensė.

Kryželis turi būti nešiojamas ant nuogos krūtinės po drabužiais, o ne rodomas, rašo ekstrasensė. Lygiai taip pat ir su zodiako ženklu, nors toks nėra labai priimtinas, galbūt galėtų būti, jeigu tai būtų tikrai tikra, bet taip nebus, rašo ekstrasensė. Tada būtų du kryželiai ant krūtinės ir zodiakas, rašo ekstrasensė. Bet tai turi būti tikra, rašo ekstrasensė. Tokio žmogaus nebuvo, nėra ir nebus, taigi tai būtų netikra ir netinkama nešioti, rašo ekstrasensė.

Teisingai pastebint, zodiakas nelabai tinka, labiau kryželis, bet tai turi būti tikra, o jeigu liūtas, auksinis vien geltono aukso liūtukas ant auksinės grandinėlės – tai turi būti labai labai rimta, psichologiškai nei dar vienas kitas kryželis nei zodiakas netinka, neįsivaizduoju žmogaus nuo kurio – po jo mirties – tai būtų priimtina ir tikrai tiktų, būtų nešiojama kaip negalimas nusiimti papuošalas, nes tai yra psichologiškai tikrai tinkama, ramybė, tinka, rašo ekstrasensė.

Tau šaus į smilkinį, rašo ekstrasensė. Labai norėčiau likti gyva ir nugyventi šviesiau dar daug daug metų, rašo ekstrasensė.

Grįžtant prie kvepalų, rašo ekstrasensė.

Kvepalų sąrašas:

Chanel 5, Yves Saint Laurent Opiumas, Christian Dior Poison ir Christian Dior Hypnotic Poison, Christian Dior Dolce Vita, Guerlain Samsara ir Guerlain Shalimar, rašo ekstrasensė.

Tik pirmieji Salvadoro Dali Femme, rašo ekstrasensė.

Parfumerijos parduotuvėje reikėtų prieiti prie 3 Boucheron – Jaipur, Saphir, Femme, jeigu neklystu dėl pavadinimo, rašo ekstrasensė. Lygiai taip pat su Rochas Alchimie, Rochas Femme, pirmaisiais Priscilla Presley Indian Summer, rašo ekstrasensė.

Prie kvepalų Raudona Saulė, rašo ekstrasensė. Prieičiau parfumerijos parduotuvėje, bet jie yra kažkieno asmeniški, patraukia pavadinimas nors nėra psichologiškai tinkami labai, galbūt kartais pasikvėpinčiau labai tinkant dovanai kas neįmanoma nes nėra tokio žmogaus, vaizdas – Raudona Saulė – gražu, vardas gražus, bet tai yra mirtinai man kalta moteris, rašo ekstrasensė. Kaip jie kvepia, rašo ekstrasensė. Gal labiau ne pačiai pirkti, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų sakoma, kad tiktų Estee Lauder Knowing – jie aprašomi į tinkamus moteriai mano supratimu, bet atrodo kitokie nei nusirinkčiau sau, šalti, modernūs, labai kitokia moteris nei aš, rašo ekstrasensė. Reikalinga pasižiūrėti kaip jie kvepia, tačiau abejoju, rašo ekstrasensė.

Prieičiau prie Givenchy Ysatis, jie atrodo tinkami mano skoniu ir tipažu atrodančiai moteriai, tinkami moteriai mano supratimu, gerai, kadangi taip atrodo – parfumerijos parduotuvėje prieičiau, rašo ekstrasensė.

Psichologiškai labai tiktų ir kvapas labai patiktų – natūralus, tikrai kokybiškas – labai patiktų vien erškėtrožės, rašo ekstrasensė. Kvepalų butelio nurodyti negaliu, nežinau, reikėtų pasiteirauti, ieškoti, rašo ekstrasensė. Gali būti dar vienas butelis – erškėtrožės su rožėmis, rašo ekstrasensė. Bet kvepalai turi būti tikrai puikūs, kokybiški, nuostabūs, natūralūs, stiprūs, gražūs, rašo ekstrasensė.

Magnolijos, rašo ekstrasensė. Atsimenu, daug metų atgal drabužių spintoje mėtėsi maži paprasti nieko bendro su nurodomais kvepalais – tuoletinio vandens – buteliukai, tarpe jų buvo lyg iš kaulo, ekstrasensų žodžiais, lyg iš matinio balto porceliano buteliukas su kremine gėle ant priekio, regis kvepėjo labai švelniai, maloniai, rašo ekstrasensė. Klasika, švelnu, suprantama, tinkama, kultūringa, rašo ekstrasensė. Ne mano gėlė, kvepalai ne man, bet atrodo kartais tiktų, rašo ekstrasensė. Nesu tikra ar tai buvo Yves Rocher, rašo ekstrasensė.

Aišku susitvarkiusiai prisižiūrinčiai finansines galimybes turinčiai moteriai reikalingi kvepalai vasarai – jūros kvapo kvepalai, nežinau tokių, nieko negaliu nurodyti, jie turi būti tikrai puikūs, tikrai tinkami, mano supratimo, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų minėta vyšnių žiedų kvapo kvepalai – pati nepirkčiau, manau labiau tai yra kito žmogaus dovana man, bet nėra tokio žmogaus, rašo ekstrasensė. Mano supratimu, tai yra normalu, klasika, sveika, gražu, tinkama, pavasaris, mėnesiui ar keletui savaičių, rašo ekstrasensė.

Grįžtant prie rožių, vien rožių kvapo kvepalų – tokių man nereikia, pati nepirkčiau, bet galėtų būti, jeigu tikrai nuostabūs, tikrai puikūs, natūralūs, rašo ekstrasensė. Keletą kartų metuose pasikvėpinčiau arba turėtų labai labai patikti, kad kvėpinčiausi dažniau jais, rašo ekstrasensė. Gal labiau kokybiška vonios esencija drėkinanti odą, rašo ekstrasensė. Arba tikrai nuostabios ir –nepriekaištingos – akinančiai baltos arba tinkamos raudonos rožės, glėbys, rašo ekstrasensė.

Patiktų Guerlain Samsara ir Guerlain Shalimar vonios pienelis, Chanel 5 vonios pienelis, Nivea vonios pienelis, rašo ekstrasensė. Christian Dior Hypnotic Poison vonios pienelis, rašo ekstrasensė.

Nežinau kokie tiksliai tai kvepalai, buvo užuosti ore iš susijusių žmonių, rašo ekstrasensė. Ar tai Kenzo Dramblys ar Kenzo Džiunglės, ar tai kvepalai pavadinimu Taifūnas ar dar kiti, rašo ekstrasensė. Patiko tas kvapo tipas, kvapas, rašo ekstrasensė. Paprašyčiau išsiaiškinti kokie tai kvepalai, rašo ekstrasensė. Kartais galbūt kvėpinčiausi, nes labai patiko labai uoslei malonus kvapas, rašo ekstrasensė.

Slava Zaiceva Marousia kvapas labai malonus uoslei, bet gal ne man, tačiau tikrai malonus, kiek pamenu, neišlieka kvapas, jie turėtų būti tame pataisyti – padaryti stipriais tikrai, rašo ekstrasensė. Tikrai nenusirinkčiau jų jeigu kada nors atsigausiu – kvepalai turi būti nuostabūs, kad kvėpinčiausi jais po to ką patyriau likusiame gyvenime, labai patikti, būti tikrai kokybiški, rašo ekstrasensė. Viena, tai yra asmeninis dizainerio vardas pavardė, kita jie yra per silpni, netinkami, rašo ekstrasensė. Prie asmeninio čekio – 10 mlrd. eurais arba labai didesnės sumos ir greta paliktų sutvarkytų kasmetinių apdraustų garantuotų pajamų man iki mano gyvos galvos, po savo mirties jeigu šitas žmogus man kaltas, prie čekio ir palikimo butelis Marousia gali būti pridėtas, tokiu atveju šitas kvapas kvėpinimasis jais galimas arba galimas ir be to, bet kvepalai arba per mažai patinka arba – labiau – netinka, rašo ekstrasensė.

Kvepalai – tuoletinis vanduo – Elizabeth Taylor White Diamonds kaip Slava Zaiceva Marousia buvo nusipirkti visiškame sąmonės atjungime – tai padarė ekstrasensai, rašo ekstrasensė. Galvoju, tai amerikietiškų kvepalų klasika, bet tikrai nenusimanau, kvepalai dovana iš Amerikos, aktorė, aktorės gyvenimas, tautybė, jos vyrai, liga, kvepalų pavadinimas – simboliškai pasikvėpinti kaip Marousia būtų galima, pati nepirkčiau nei vienų nei kitų, nieko bloga nenoriu pasakyti, mano skonio yra kitokie, rašo ekstrasensė. Ekstrasensų pastebėti Elizabeth Taylor Black Pearls, rašo ekstrasensė. Kvepalai turi labai labai patikti ir tikrai tikti kad jais – galėdama – kvėpinčiausi, abejoju, negalvoju, kad tiktų, rašo ekstrasensė.

Paloma Picasso sukurti kvepalai atrodo gražiai, skoningai, suprantami mano suvokimu kaip kvepalai moteriai jos nusirinkimu, bet ne man psichologiškai, netinka ar nereikalingi ir netinka psichologiškai – toje vietoje Chanel 5, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų minėti Fendi – kaip tinkami, kainuojantys iki 100 eurų, rašo ekstrasensė. Regis Fendi tuoletinis vanduo, rašo ekstrasensė. Netinkami psichologiškai, šalta, ne tie, netinka, rašo ekstrasensė. Chanel 5, rašo ekstrasensė. Prieičiau prie regis pirmųjų 1985 sukurtų išleistų Fendi kurie ir buvo nurodomi ekstrasensų, bet nėra reikalo, jie man netiks – kvepalai turi būti labai tinkami psichologiškai, jie yra matomi ir jeigu leistų galimybės neturint abejonių nusirinkti, rašo ekstrasensė. Šie yra netinkami, šalta, kelia psichologiškai negera, rašo ekstrasensė.

Vera Wang Princess pavadinimas asocijuotųsi su kalta mirtinai moterimi, kitataute, kartu kvepalų pavadinimas asocijuojasi su teigiamu, bet ne man, o kaip dovana kitam žmogui, kvepalai atrodo dekoratyviai, desertiniai ar kaip pasakyti, ne man tikrai, ne mano skonio, rašo ekstrasensė. Prie čekio po žmogaus mirties kuris juos sukūrė, jeigu tikrai man linkima gero, rašo ekstrasensė. Bet kvėpinimuisi tik simboliškai – tokiu atveju, rašo ekstrasensė. Ir tikrai nenoriu, rašo ekstrasensė.

Lancome La Vie Est Belle, Lancome Magie Noire, Lolita Lempicka, Christian Dior Jadore neabejoju yra kokybiška, bet tikrai ne man, ne mano skonio, ne mano uoslei, ne man psichologiškai – kaip ir Slava Zaiceva Marousia, Elizabeth Taylor, Paloma Picasso, Fendi, Vera Wang ar ekstrasensų minėti Helena Rubinstein, Korloff, Chloé, rašo ekstrasensė.

Avon keletą savęs priežiūrai skirtų gaminių galbūt nuspirkčiau, bet tuoletinis vanduo tikrai netinkama, nebent simboliškai – suprantama – jeigu ši kompanija būtų mano, rašo ekstrasensė. Lygiai taip pat su Faberlic ir Oriflame tuoletiniais vandenimis, rašo ekstrasensė. Tai yra kategoriškai netinkama, nebent yra pagrįsta protu priežastis tuo kartais pasikvėpinti, rašo ekstrasensė.

Chopard Wish regis skiriu, bet jeigu kada nors kvėpinčiausi – kvepalai turi būti nuostabūs, puikūs, labai patikti – šitie tikrai netiktų, rašo ekstrasensė.

Thierry Mugler kvepalai Angel labai maloniai kvepia, pirminiai, kokybiški, bet psichologiškai ir kvapu kategoriškai ne man, o mano mama laikytai, jeigu gyvenime būtų kitaip su šiuo žmogumi, rašo ekstrasensė. Šiandien dienai tai yra bendrininkavimas prekybai žmogumi, nežmoniškam kankinimui, nežmoniškam pakenkimui ir susidorojimui, žmogžudystei arba kraupesniam nusikaltimui, rašo ekstrasensė.

Ekstrasensų minėta ir klausta, siūlyta, kvepalai Juoda orchidėja, rusiškas jų variantas, galbūt minėtas dizaineris, jeigu neklystu, rašo ekstrasensė. Pabaigčiau kvepalų sąrašą paskutiniais prieš Marousia, rašo ekstrasensė.

Apibendrinant šitą rašliavą, nei nuosavo namo su viskuo, nei geros mašinos, nei žiedų, nei kvepalų aš nuo kaltų nenoriu, nepriimsiu ir nenešiosiu, rašo ekstrasensė. Gyvenime turi teise būti grąžinta kas man priklauso, o ne perkama kaltų vykdančių man nusikaltimą iš man priklausančių pinigų, rašo ekstrasensė.

Šiandien dar greta rodyta klausta minėta apie laikrodžius – turėdama sąlygas, atsigavusi, apsveikusi, apsitvarkiusi galvočiau apie 2 moteriškus laikrodžius – pirkčiau pati – nusikaltimą vykdančių palikto nesidėsiu, rašo ekstrasensė.

Žmogus turi būti tikras, turi būti psichologiškai tikrai tinkama, protu tikrai tinkama, skoniu man įtikti nepriekaištingai – šiuo atveju visa yra priešinga ir kitaip gyvenime niekada nebus, tai yra neįmanoma kategoriškai, akivaizdžiai įrodo ką patyriau iki dabar ir kokioje situacijoje dėl kaltų esu ateityje, rašo ekstrasensė.

19:58

…..